facebook tracking

Business Researcher

Cybercom Poland to My i nasze pasje. To międzynarodowe środowisko pracy i wysoka kultura organizacji w obszarze wytwarzania oprogramowania i projektowania rozwiązań IT. Jako część szwedzkiego Cybercom Group wspieramy równość i partnerstwo. Staramy się tworzyć miejsce pracy przyjazne ludziom i stymulujące do rozwoju. Cybercom Poland to ponad 200 osób w Łodzi i Warszawie oraz ponad 1000 na całym świecie. Jesteśmy w Szwecji, Danii, Finlandii, Dubaju czy Singapurze.

Realizujemy projekty głównie dla klientów z Europy Zachodniej w metodologii agile, z obszarów: software development, security, IoT oraz Compliance.

Wierzymy w zespół, współdziałanie i mamy odwagę realizować śmiałe, zaawansowane technologicznie projekty.

Obecnie poszukujemy:

Opis Stanowiska:

Praca Business Researchera jest związana z e-mail marketingiem i polega na:

  • Realizacji Kampanii E-Mail marketingowych;
  • Analizie efektywności oraz optymalizacji realizowanych kampanii;
  • Wyszukiwaniu informacji z sieci;
  • Analizie rynku;
  • Tworzeniu i administrowaniu bazą potencjalnych Partnerów Biznesowych;

Kogo szukamy?

  • Pozytywnego nastawienia, zaangażowania oraz chęci uczenia się;
  • Umiejętność pracy w CRM będzie atutem;
  • Osoby, która jest dokładana, skrupulatna, otwarta lubi pracować w zespole;
  • Ze względu na międzynarodowych klientów oczekujemy dobrej znajomości języka angielskiego.

Co oferujemy?

  • Pracę w kilkuosobowym zespole Sales & Marketing z ludźmi, którzy podzielą się z Tobą swoją wiedzą;
  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach marketingu internetowego;
  • Pracę w elastycznych godzinach;
  • Team Building (wspólne wyjazdy, wyjścia, pikniki, wycieczki rowerowe, turnieje sportowe, IT Orient);
  • Możliwość odpoczynku w game/chill-out room (m.in. piłkarzyki, tenis stołowy);
  • „Owocne” poniedziałki :)

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Or, know someone who would be a perfect fit? Let them know!

Lodz

Składowa 35
90-127 Lodz Directions +48 42 676 50 15

Be a part of something great

What makes working at Cybercom unique is the workplace culture. We are truly passionate about what we do, our clients trust us to be their partners in finding their way in the landscape of digitization. We are proud of being a truly diverse workplace - our employees represents over 40 countries and we strive to bring more women in the tech-world.

Meritocracy rules at Cybercom – we want to hire people who loves their job and who want to work at their best of their abilities. Your gender, religion, national origin, sexual orientation, age, disability, or ethnicity does not matter to us in any other way than that "more is more". Diversity enriches us and makes us perform better.

As a consultant you must love the concept of "constant change". Due to the nature of consulting you will most likely be working with many clients, technologies and problems. You will experiencing that you will be challenged on a consistent basis.

At Cybercom you will be exposed to new ideas, good opportunities and great people!

Maker @ Cybercom

A Maker @ Cybercom is constantly ahead of the game, seeing the big picture and working their superpower to achieve and create tomorrows everyday solution.

We're all passionate makers with the same burning interest for technologies which is a good recipe for a enjoyable, creative and fun working environment. We love to hang out and spend time together – both at work and after. We have a lot of happenings, for example game nights, training sessions, beer club, after works, running competitions and of course the mandatory “fika”. Since we all spend most of our time at work, the work shouldn't feel like work. We dare you to have fun @ work!

Already working at Cybercom Group?

Let’s recruit together and find your next colleague.

@cybercom.com
Teamtailor

Applicant tracking system by Teamtailor