facebook tracking

Administration Specialist

Cybercom Poland to MY i nasze PASJE! Wierzymy w zespół, współdziałanie i mamy odwagę realizować śmiałe, zaawansowane technologicznie projekty. Wspólnie tworzymy międzynarodowe środowisko pracy i wysoka kulturę organizacji w obszarze wytwarzania oprogramowania i projektowania rozwiązań IT. Jako cześć szwedzkiego Cybercom Group wspieramy równość i partnerstwo. Staramy się tworzyć miejsce pracy przyjazne ludziom i stymulujące do rozwoju.

Cybercom Poland to ponad 200 osób w Łodzi, Warszawie i Bydgoszczy oraz ponad 1000 na całym świecie. Jesteśmy w Szwecji, Danii, Finlandii, Dubaju czy Singapurze. Realizujemy projekty głównie dla klientów z Europy Zachodniej, z obszarów: Software Development, Security, Compliance, IoT, oraz Cloud Managed.

Aktualnie do warszawskiego biura poszukujemy osoby na stanowisko

Obowiązki:

  • Czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem biura (zarządzanie dostawami, zaopatrywanie w artykuły biurowe i spożywcze, nadzór nad budżetem, współpraca z zarządcą budynku i wynajmującym, nadzór nad realizacją umowy najmu itp.);
  • Organizacja podróży służbowych i zakwaterowania pracowników;
  • Zarządzanie powierzchnią biurową (naprawy, remonty, organizacja nowej przestrzeni i miejsc pracy dla nowych osób, nadzór nad rozmieszczeniem i ilością pracowników na powierzchni itp. );
  • Prace w obszarze obiegu dokumentów;
  • Nadzór i zarządzanie flotą samochodową;
  • Dbanie o wizerunek pracodawcy i estetykę biura;
  • Wsparcie w organizacji spotkań firmowych i eventów;
  •  Obsługa korespondencji firmowej
  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu obiegu dokumentów;
  • Obsługa recepcji;
  • Kontakty z dostawcami i kontrahentami;
  • Bieżące wspracie działu księgowego i HR;
  • Organizacja telefonów służbowych.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Masz minimum 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku Administration Specialist lub pokrewnym;
  • Nie straszne ci wykonywanie kilku zadań w tej samej chwili oraz praca pod presją czasu;
  • Masz wysokie kompetencje w zakresie organizacji pracy własnej i bez problemu priorytetyzujesz zadania;
  • Lubisz pracę z ludźmi, jesteś otwarta/y;
  • Nie boisz się pracy w języku angielskim;
  • Wykazujesz się dużą samodzielnością.

Dlaczego Cybercom?

  • Elastyczność - przychodzisz i wychodzisz z pracy niemalże kiedy chcesz;
  • Wygoda - możesz pracować zdalnie;
  • Rozwój - masz nieograniczone możliwości rozwojowe w pionie i poziomie;
  • Szerokie horyzonty - to Ty decydujesz na co wydajesz budżet na rozwój (szkolenia techniczne, językowe, kompetencje miękkie, dofinansowanie certyfikatów, konferencje);
  • Jeszcze raz rozwój - kultura organizacyjna oparta na dzieleniu sie wiedzą (Cyberseminaria, Mastercoder, CybercomDEV, mentoring);
  • Kreatywność i wsparcie - masz ciekawy pomysł? Pomożemy Ci zrobić z tego produkt;
  • Repozytorium opensource dla geeków;
  • Szereg inicjatyw, które odciągną Cię od codziennej pracy 😊.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Cybercom Poland Sp. z o.o. (ul. Hrubieszowska 1, 01-209 Warszawa), w celu realizacji procesu rekrutacji.

Or, know someone who would be a perfect fit? Let them know!

Teamtailor

Career site by Teamtailor