facebook tracking

Administration Specialist

Cybercom Poland to MY i nasze PASJE! Wierzymy w zespół, współdziałanie i mamy odwagę realizować śmiałe, zaawansowane technologicznie projekty. Wspólnie tworzymy międzynarodowe środowisko pracy i wysoka kulturę organizacji w obszarze wytwarzania oprogramowania i projektowania rozwiązań IT. Jako cześć szwedzkiego Cybercom Group wspieramy równość i partnerstwo. Staramy się tworzyć miejsce pracy przyjazne ludziom i stymulujące do rozwoju.

Cybercom Poland to ponad 200 osób w Łodzi, Warszawie i Bydgoszczy oraz ponad 1000 na całym świecie. Jesteśmy w Szwecji, Danii, Finlandii, Dubaju czy Singapurze. Realizujemy projekty głównie dla klientów z Europy Zachodniej, z obszarów: Software Development, Security, Compliance, IoT, oraz Cloud Managed.

Aktualnie do warszawskiego biura poszukujemy osoby na stanowisko

Obowiązki:

  • Czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem biura (zarządzanie dostawami, zaopatrywanie w artykuły biurowe i spożywcze, nadzór nad budżetem, współpraca z zarządcą budynku i wynajmującym, nadzór nad realizacją umowy najmu itp.);
  • Organizacja podróży służbowych i zakwaterowania pracowników;
  • Zarządzanie powierzchnią biurową (naprawy, remonty, organizacja nowej przestrzeni i miejsc pracy dla nowych osób, nadzór nad rozmieszczeniem i ilością pracowników na powierzchni itp. );
  • Prace w obszarze obiegu dokumentów;
  • Nadzór i zarządzanie flotą samochodową;
  • Dbanie o wizerunek pracodawcy i estetykę biura;
  • Wsparcie w organizacji spotkań firmowych i eventów;
  •  Obsługa korespondencji firmowej
  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu obiegu dokumentów;
  • Obsługa recepcji;
  • Kontakty z dostawcami i kontrahentami;
  • Bieżące wspracie działu księgowego i HR;
  • Organizacja telefonów służbowych.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Masz minimum 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku Administration Specialist lub pokrewnym;
  • Nie straszne ci wykonywanie kilku zadań w tej samej chwili oraz praca pod presją czasu;
  • Masz wysokie kompetencje w zakresie organizacji pracy własnej i bez problemu priorytetyzujesz zadania;
  • Lubisz pracę z ludźmi, jesteś otwarta/y;
  • Nie boisz się pracy w języku angielskim;
  • Wykazujesz się dużą samodzielnością.

Dlaczego Cybercom?

  • Elastyczność - przychodzisz i wychodzisz z pracy niemalże kiedy chcesz;
  • Wygoda - możesz pracować zdalnie;
  • Rozwój - masz nieograniczone możliwości rozwojowe w pionie i poziomie;
  • Szerokie horyzonty - to Ty decydujesz na co wydajesz budżet na rozwój (szkolenia techniczne, językowe, kompetencje miękkie, dofinansowanie certyfikatów, konferencje);
  • Jeszcze raz rozwój - kultura organizacyjna oparta na dzieleniu sie wiedzą (Cyberseminaria, Mastercoder, CybercomDEV, mentoring);
  • Kreatywność i wsparcie - masz ciekawy pomysł? Pomożemy Ci zrobić z tego produkt;
  • Repozytorium opensource dla geeków;
  • Szereg inicjatyw, które odciągną Cię od codziennej pracy 😊.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Cybercom Poland Sp. z o.o. (ul. Hrubieszowska 1, 01-209 Warszawa), w celu realizacji procesu rekrutacji.

Or, know someone who would be a perfect fit? Let them know!

Warsaw

03 Warsaw Directions

Be a part of something great

What makes working at Cybercom unique is the workplace culture. We are truly passionate about what we do, our clients trust us to be their partners in finding their way in the landscape of digitization. We are proud of being a truly diverse workplace - our employees represents over 40 countries and we strive to bring more women in the tech-world.

Already working at Cybercom?

Let’s recruit together and find your next colleague.

@cybercom.com
Teamtailor

Applicant tracking system by Teamtailor