facebook tracking
Scrum Master

Cybercom Poland to MY i nasze PASJE! Wierzymy w zespół, współdziałanie i mamy odwagę realizować śmiałe, zaawansowane technologicznie projekty. Wspólnie tworzymy międzynarodowe środowisko pracy i wysoką kulturę organizacji w obszarze wytwarzania oprogramowania i projektowania rozwiązań IT. Jako cześć szwedzkiego Cybercom Group wspieramy równość i partnerstwo. Staramy się tworzyć miejsce pracy przyjazne ludziom i stymulujące do rozwoju.

Cybercom Poland to prawie 300 osób w Łodzi, Warszawie i Bydgoszczy oraz ponad 1000 na całym świecie. Jesteśmy w Szwecji, Danii, Finlandii, Dubaju czy Singapurze. Realizujemy projekty głównie dla klientów z Europy Zachodniej, z obszarów: Software Development, Security, Compliance, IoT, oraz Cloud Managed.

Aktualnie do naszego warszawskiego biura poszukujemy Scrum Mastera.

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie i sprawny przebieg procesów metodyki;
  • Wdrożenie i coaching współpracowników w zakresie standardów pracy wynikających ze stosowania metodyk Scrum;
  • Weryfikacja działań oraz rozwiązywanie problemów w pracy zespołu;
  • Tworzenie i rozwój dokumentacji wspierającej zwinny proces zarządzania projektami.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku Scrum Master;
  • Doświadczenia we wprowadzaniu usprawnień w środowisku Agile (Continuous Improvement);
  • Bardzo dobrej znajomości procesu wytwarzania oprogramowania przy użyciu zwinnej metody SCRUM;
  • Znajomości trendów i kierunków rozwoju najnowszych technologii informatycznych;
  • Doświadczenia w pracy z JIRA;
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
  • Mile widziany Certyfikat Scrum Master.

Oferujemy:

  • Pracę w kilkuosobowych zespołach w środowisku Agile (SCRUM);
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B;
  • Pracę w elastycznych godzinach;
  • Budżet szkoleniowy (szkolenia techniczne, językowe, kompetencje miękkie, dofinansowanie certyfikatów, konferencje zagraniczne i krajowe);
  • Wymianę wiedzy i doświadczeń (Cyberseminaria, Mastercoder, CybercomDEV, mentoring);
  • Wsparcie inicjatyw naszych pracowników (warsztaty, projekty, innowacje);
  • Team Building (wspólne wyjazdy, wyjścia, pikniki, wycieczki rowerowe, turnieje sportowe, IT Orient);
  • Benefity płacowe (nagrody kwartalne) i pozapłacowe (opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe).

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Cybercom Poland Sp. z o.o. (ul. Hrubieszowska 1, 01-209 Warszawa), w celu realizacji procesu rekrutacji.

Or, know someone who would be a perfect fit? Let them know!

Teamtailor

Career site by Teamtailor